شرکت تبلیغاتی بومرنگ | Boomrang

درباره ما

با بومرنگ شما هم...

بِرندِ بَرنده باشید...

دنیای تبلیغات هر روز قصه‌ی خود را دارد. نه شبیه دیروز است و نه مثل فردا. داستانی با ماجراها و پیشامدهای منحصر به خود، که هر کدام نگرش و تلاشی متناسب با همان حال و هوا را طلب می کند و برنده آن کسی است که رمز و راز روزآمد بودن را بهتر بداند. هنر ما در “بومرنگ” به روز نگه داشتن شما در صنعت تبلیغات است.این رویکرد نتیجه سالها تجربه پربار در حوزه تبلیغات و بازاریابی بوده است.

پیام بومرنگ

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.

آژانس تبلیغاتی بومرنگ قصد دارد همراه شما، فصلی نو در بازاریابی کسب و کارهای (دیجیتالی) ایران آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

بِرندِ بَرنده باشید...

معرفی تیم بومرنگ

بیش از 10 سال است که آژانس بومرنگ در حوزۀ گرافیک و فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. که ابتدا با نام ترمه گراف فعلیت خود را آغاز کرد و سپس با نام بومرنگ به فعالیت خود ادامه داد .تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

    سبد خرید