شرکت تبلیغاتی بومرنگ | Boomrang

Blog

رنگ سال 2020 انتخاب شد

رنگ سال 2020 انتخاب شد

🔹پنتون مانند هر سال امسال هم رنگ مورد نظر خود را به عنوان رنگ سال 2020 معرفی کرد. کمپانی Pantone رنگ سال 2020 را آبی کلاسیک اعلام کرد که این رنگ سایه‌ای از آسمان غروب را به یادمان می‌آورد.

🔹رنگ سال 2020 – آبی کلاسیک
لوری پرسمان، معاون موسسه رنگ پنتون که رنگ سال 2020 را انتخاب کرد، گفت: “این رنگی است که پیش‌بینی می‌کند چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد. این آبی اطمینان بخش، پر از آرامش و اعتماد به نفس است و به راحتی می‌توان با آن ارتباط برقرار کرد.”

🔹رنگ آبی کلاسیک یا به قولی رنگ آبی عمیق بسیار زیبا بوده و می‌تواند ترکیبی از آن را در دنیای اطراف دید. بارزترین این رنگ در عمق آسمان در هنگام غروب یا حتی در آسمان شب دیده می‌شود.

🔹ما در دورانی زندگی می‌کنیم که به اعتماد، ایمان و اعتماد به نفس نیاز داریم و همه‌ی این‌ها را از این رنگ سال 2020 بدست خواهیم آورد. انتخاب این رنگ کلاسیک به معنای بازگشت به گذشته در این هرج و مرج جهانی نیست بلکه به معنای تفسیر مجدد و معنا دادن دوباره به این رنگ است.

🔹رنگ آبی برای همه‌ی افراد اعم از زن و مرد، پیر و جوان و حتی کودکان مناسب خواهد بود و با ترکیبی از نیلی بهترین‌ها را به ارمغان خواهد آورد.

🔹البته چندی پیش برخی سایت‌ها حدس و گمان‌هایی در این زمینه زدند و اعلام کردند که احتمالا رنگ سال سفید مرجانی خواهد بود که اشتباها برخی سایت‌های داخلی آبی یا سفید مرجانی (مرجانی مرده) را به عنوان رنگ سال اعلام کردند اما در واقع رنگ سال آبی کلاسیک است که بسیار زیبا و هیجان انگیز بوده است. البته این ایده از آنجا نشات گرفته که سال گذشته رنگ سال ۲۰۱۹ مرجانی زنده بود و احتمال دادند که شاید امسال رنگ سال به مرجانی مرده تبدیل شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید